Vai iespējams saņemt kredītu no 18 gadiem?

Vai iespējams saņemt kredītu no 18 gadiem?

NaudaVai esat domājuši par ātrā kredīta izmantošanu? Ja jā, tad Jums ir nepieciešama noderīga informācija, pirms Jūs faktiski piesakāties šim kredītam.

Speciāli izstrādāts kredīts no 18 gadu vecuma, ir aizdevums studijām, gan mācību maksas segšanai, gan tā sauktais studējošā kredīts, kas ir finansiāls atbalsts ikdienas izdevumu segšanai studiju laikā. Lai saņemtu studiju vai studējošā kredītu nepieciešams galvojums vai ķīla. Gadījumos, kad kredītņēmējam ir stabili ienākumi par nodrošinājumu kalpo ziņas par to apjomu un regularitāti. Tāpat šim kredītam no 18 gadiem ir izstrādāti vairāki piedāvājumi jauniešiem no trūcīgām ģimenēm un gadījumiem, kad neizdodas atrast galvotāju.

Studiju un studējošā kredīta nosacījumus piemēro katram kredītņēmējam atsevišķi, tāpēc visprecīzāko informāciju par kredītu no 18 gadu vecuma iespējams noskaidrot attiecīgajā kredītiestādē, vai mācību iestādē, kur plānots studēt.

Vēl viena iespēja kredītam no 18 gadiem ir ātrais kredīts. Tas ir salīdzinoši neliels īstermiņa aizdevums ar mēneša procentu likmi 10-30 procentu apmērā. Lielākā daļa ātro aizdevumu kompāniju piedāvā kredītu sākot no 20 vai 21 gada vecuma, bet atsevišķās pieejams arī kredīts no 18 gadiem.

Arī atbilstības kritēriji

  1. Jums jābūt vismaz 18 vai vairāk gadus vecam
  2. Jums jābūt nodarbinātam vai ar regulāriem ienākumiem
  3. Jums ir jābūt aktīvam bankas kontam,
  4. Jums ir jābūt bez kredītvēstures problēmām pagātnē

Ja Jūs esat ieinteresēts ātri iegūstamā naudas palīdzībā, Jūsu izmantotajam kredīta veidam ir jābūt ātrajiem kredītiem internetā. Tas ir tāpēc, ka tie ir kredīti, kas tiek apstiprināti stundu laikā no pieteikuma iesniegšanas brīža. Lai saņemtu ātro kredītu no 18 gadiem, personai jābūt pastāvīgam Latvijas iedzīvotājam ar pastāvīgiem ienākumiem. Nepieciešams arī aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums un nedrīkst būt negatīvu ierakstu kredītvēsturē.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *