Preces, ko nevajadzētu iegādāties lietotas

Preces, ko nevajadzētu iegādāties lietotas

Iegādājoties lietotas preces, bieži vien sanāk krietni vien izdevīgāk, nekā pērkot jaunas. Tādā veidā cilvēkiem sanāk ietaupīt daudz naudu. Taču ir preces, kuras nevajadzētu iegādāties lietotas, dažādu iemeslu dēļ.

No apģērbiem pati galvenā lieta, ko nekad nevajadzētu pirkt lietotu ir vīriešu uzvalks. Vīrietis lietotā uzvalka žaketē un biksēs izskatās pēc zemnieka no 18. gadsimta. Nav nekas slikts, ja izdodas atrast izejamo kreklu, taču žakete būs saburzīta un nevīžīga un uzvalka bikses visdrīzāk būs ar nodilušiem galiem, izbalējušās un sēžamvietā tā nosēdētas, ka teju caurums jau parādījies.

Ir daudz un dažādas elektronikas preces, kuras nebūtu ieteicams iegādāties lietotas, taču šajā sarakstā tiks uzskaitītas tikai svarīgākās. Nekad nepērciet lietotu viedtālruni. Daudziem jauniem viedtālruņiem jau ir dažādas problēmas, tāpēc pērkot lietotu viedtālruni, pastāv liela iespēja, ka tam būs kāds defekts vai vīruss, no kura ir neiespējami tikt vaļā bez profesionāla meistara palīdzības, kas visdrīzāk izmaksās 60 eiro vai vairāk. Nākošā svarīgā prece no elektronikas, kuru nevajadzētu pirkt lietotu ir kompjūteri, specifiskāk portatīvie, jo defekta gadījumā, tiem detaļu nomaiņa ir krietni vien sarežģītāka par stacionārā kompjūtera detaļu nomaiņu.

Iegādājoties lietotas drēbes vai vienkāršas sadzīves preces, jūs nekad nekļūdīsities, jo to kvalitāte visdrīzāk ir atbilstoša šīs preces cenai vai pat labāka. Taču ar elektroniku vienmēr ir jābūt piesardzīgam un tas pats attiecas arī uz automašīnām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *