POPULĀRĀKĀS ĀTRO KREDĪTU FIRMAS LATVIJĀ

POPULĀRĀKĀS ĀTRO KREDĪTU FIRMAS LATVIJĀ

  • SMSCredit – Latvijā viens no populārākajiem aizdevējiem. Pazīstams ne tikai kā ātro kredītu izsniedzējs, bet arī sociālo akciju atbalstītājs un organizators. Viens no nedaudzajiem uzņēmumiem, kurš izsniedz naudu, ja esat sasniedzis 18 gadu vecumu. Kā lielu plusu var minēt to, ka aizņemties varat jebkurā diennakts laikā, ja pirms tam esat reģistrējušies uzņēmuma mājas lapā.
  • Crediton – Atgrieziet tikpat naudas, cik esiet aizņēmies! Reāls naudas ietaupījums, ja atgriežat naudu laicīgi, neizmantojot iespēju pagarināt kredītu. Saviem esošajiem un potenciālajiem klientiem Crediton savā mājas lapā piedāvā dažādas ekstras, kuras nav pieejamas citu aizdevēju mājas lapās, piemēram – budžeta plānotājs savā telefonā vai datorā.
  • Vivus – Arī šī ir sociāli aktīva kreditēšanas firma. Vivus.lv – viens no retajiem uzņēmumiem, kurš piedāvā kredītu līdz €1500 jau pirmajā reizē, ja ir atbilstība dažiem priekšnosacījumiem – stabila darba vieta, LR pilsonība, vismaz 21 gads – nauda kontā pēc pieprasījuma izveidošanas var nonākt jau 15 minūšu laikā.

Bet, protams, tāpat kā ar jebkura cita veida kredītu, aizņēmējiem ir jāatbilst noteiktajām prasībām. Aizņēmējs nevar vienkārši iesoļot pie aizdevēja un lūgt pāris simtus eiro. Aizņēmējam ir jāaizpilda kredīta pieteikums aizdevēja mājaslapā, kur ir jānorāda nepieciešamā kredīta summa un informācija par sevi, kas ietver ikmēneša ienākumus un nodarbinātības stāvokli. Aizņēmējam ir jāpierāda, ka tas ir spējīgs noteiktajā laikā atmaksāt kredītu.

Pirms pieteikšanās kredītam, ir ļoti svarīgi, lai aizņēmēji izprastu kredīta noteikumus un nosacījumus, kas tiek piemēroti ātrajam kredītam.

Gadījumā, ja Jums ir steidzami nepieciešama nauda, ātros kredītus var uzskatīt par vienu no labākajām atbildēm šādā situācijā. Faktiski, tā kā ne visi ātro kredītu aizdevēji ir līdzīgi, Jums ir uzmanīgi jāizpēta Jūsu izvēlētais aizdevējs, pirms Jūs piesakāties kredītam. Piesakoties kredītam bankā, Jūs vispirms izpētāt kredīta likmes, ilgumu un izmaksas. Tas pats Jums jādara arī, meklējot ātro kredītu.

Galvenais ir saprast atšķirību starp dažādu veidu aizdevējiem. Ir jāsaprot, ka zināma izpēte pirms pieteikšanās kredītam būs ļoti noderīga un ļaus ietaupīt vairāk naudas. Tā arī pasargā Jūs no tālākām finanšu problēmām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *