Pārdomāti kredīti tikai ārkārtas situācijām

Pārdomāti kredīti tikai ārkārtas situācijām

Plānojot kārtējos mēneša izdevumus, noteikti jārēķinās arī ar neparedzētiem tēriņiem, taču var gadīties, ka ar atlikto naudu nepietiek. SMS kredīti sniedz iespēju izmantot arī daļu nākamā mēneša ienākumu – Jums tikai jābūt drošam, ka spēsiet aizdevumu atmaksāt laikā.

Neatlieciet ārsta apmeklējumu – veselība vienmēr ir svarīgāka!

Kredīti internetā

Finansiālas problēmas var radīt lielas galvassāpes, īpaši, ja pēkšņi uzrodas steidzami izdevumi – gan zobārsta apmeklējums vai zāļu iegāde, gan salūzis ledusskapis vai steidzami apmaksājami komunālie rēķini var izkost lielu robu Jūsu budžetā. Šādos gadījumos SMS kredīti ir salīdzinoši ērts veids, kā izdevumus nosegt ilgākā laika posmā, tā izkliedējot to radīto slodzi uz Jūsu ikdienu. Kad aizdevuma atmaksāšanas iespējas ir pārdomātas, pārliecinieties, ka atbilstat galvenajiem kredītdevēju nosacījumiem:

  • SMS kredīti tiek piešķirti pilngadīgām personām un visbiežāk tikai no 21 gada vecuma;
  • Lielākā daļa aizdevumu pieejami tikai Latvijas Republikas rezidentiem;
  • Ikmēneša ienākumi un to regularitāte ir galvenais kritērijs lēmuma pieņemšanā par kredīta piešķiršanu. Vairākiem nebanku kredītdevējiem nav jāiesniedz izziņa no darba vietas, bet gan tikai Jūsu bankas konta izraksts.

Latvijas alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija

Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija (LAFPA) apvieno uzņēmumus, kas neietilpst banku sektorā, bet Latvijas iedzīvotājiem sniedz dažāda veida mūsdienīgus un inovatīvus finanšu pakalpojumus:

  • distances jeb ātrie vai SMS kredīti;
  • hipotekārie nebanku kredīti;
  • lombarda aizdevumi jeb kredīti pret ķīlu;
  • izdevīga savstarpējo aizdevumu platforma;
  • priekšapmaksas kartes, kas nav piesaistītas īpašnieka bankas kontam.

LAFPA misija ir veidot uzticamu un atbildīgu finanšu nozares praksi, ko pozitīvi vērtē kā patērētāji, tā arī tirgu uzraugošās institūcijas. Tas nozīmē, ka tiek nodrošināta brīva finansiāla attīstība gan indivīdam, gan sabiedrībai kopumā.

Turklāt Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas kārtības noteikumos, ir teikts, ka kreditori drīkst izsniegt aizdevumus tikai no 20 gadu vecuma. Labs piemērs ir Vivus.lv kredītdevējs, kurš šos noteikumus ievēro. Ņemot vērā, ka lielākā daļa jeb 80% no īstermiņa nebanku kredītdevējiem ir iestājušies šajā asociācijā, tad tie kredītus 18 gadus veciem jauniešiem neizsniedz.

Pirms pieteikšanās, pārliecinieties, ka saprotat visus līguma noteikumu punktus un aizņemieties atbildīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *