Nebanku auto kredīts no Mogo

Nebanku auto kredīts no Mogo

Mogo.lv ir nebanku auto kredītu aizdevējs. Galvenais, ko mogo piedāvā ir auto līzings un kredīts pret auto ķīlu. Tiek nodrošināta arī auto tirdzniecība, lai klientiem būtu pieejams pēc iespējas plašāks pakalpojumu piedāvājums. Mogo auto līzingu var saņemt jebkuram auto, bet pērkot auto līzingā tieši  Mogo auto placī – iespējami labāki nosacījumi un patīkamāki procenti.

Kāpēc izvēlēties Mogo?

  • Atmaksā nesteidzoties – kaut 6 gadu laikā
  • Vairāk kā 200 auto tirdzniecības vietās
  • Jebkura vecuma un markas auto
  • Atbilde 30 minūšu laikā
  • Piedāvājums 1 stundas laikā

Daži lieliski iemesli, kāpēc izvēlēties Mogo auto līzingu. Salīdziniet, iepazīstieties ar līguma nosacījumiem un tikai tad piesakieties auto kredītam pie Mogo.lv. Auto līzings ir kredīts un atbildība. Atcerieties, ka aizņemšanās iespējama tikai atbildīgi!!!

Par auto kredītu kopumā

Auto

Auto kredīts, kas tiek ņemts uz ilgāku laiku, var nozīmēt arī to, ka:

  • Par automašīnu būs jāmaksā ilgi pēc tam, kad prieks par tās iegūšanu jau būs beidzies;
  • Pēc kredīta nomaksāšanas, automašīnas vērtība var būt ievērojami kritusies, līdz ar to brīdī, kad vēlēsies iegādāties jaunu mašīnu, Tev var nepietikt naudas pirmajai iemaksai;
  • Jo ilgāks ir kredīta atmaksas laiks, jo vairāk Tu samaksā procentos – kredīts ir dārgāks.

Pavadi laiku, izvērtējot piedāvājumus!

Ātrie kredīti

Automašīnas pirkšana var būt ļoti aizraujošs brīdis, tomēr tieši tad cilvēki mēdz pieļaut būtiskas kļūdas. Ir patīkami iesēsties savā jaunajā auto, kas iegādāts mogo auto placī vai citviet (pat no privātpersonas), jo mogo dod visu gadu un marku automašīnām. Dažādu piedāvājumu izskatīšana un izvērtēšana Tev ļaus noteikt to, kurš auto kredīts būs Tev piemērotākais, un tas palīdzēs nepieļaut kļūdas, kas var izmaksāt ļoti dārgi. Pirms skaties uz jaunas vai lietotas automašīnas iegādi, apskati kredītu procentu likmes un to nosacījumus, kā arī vienmēr izvērtē savu maksātspēju un visas citas auto kreditēšanas vai finansēšanas iespējas.

Un der atgādināt, ka atbildīga aizņemšanās un piedāvājumu izvērtēšana ir ļoti svarīga pirms kredīta pieteikuma iesniegšanas. Auto kredīts nozīmē to, ka auto ir nodrošinājums (ķīla) tam, kredīts tiks atmaksāts laikā. Un ilglaicīga vai atkārtota kredītu maksājumu kavēšana var nozīmēt tikai vienu – auto atsavināšanu. Tas nav viņu mērķis, bet šāda opcija var tik pielietota no nabanku vai banku aizdevēja!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *