Kur, Kā un Kāpēc ietaupīt

Kur, Kā un Kāpēc ietaupīt

Ietaupot naudu, dažreiz ir vieglāk izveidot no tā spēli un atrast nelielus veidus, kā ietaupīt vai iegūt naudu, nevis mēģināt atrast simtiem veidu vienlaikus. Cerams, ka dažas no šīm idejām Jums noderēs. Tās ir lieliski noderīgas, lai atrastu papildus naudu, lai atmaksātu parādus, vai arī ietaupītu naudu savam nākamajam lielajam pirkumam.

Krājkasīte – Kā Jūs nosakāt, ko tajā likt, ir atkarīgs no Jums. Jūs varat nolikt to pie durvīm un iztukšot kabatas, pārnākot mājās.

Algas pielikums – Kad Jūs paaugstina darbā, atlieciet šo naudu iekrājumiem. Jūs varat iestatīt automātisku maksājumu no sava bankas konta krājkontā tā, ka tad, kad Jūs saņemat algu, noteikta summa tiek pārskaitīta tieši krājkontā.

Akcijas veikalos – Pārtikas veikali, parasti piedāvā īpašas cenas dažādiem produktiem katru nedēļu, lai mudinātu Jūs iepirkties šajā veikalā. Izmantojiet to savā labā.

Samaziniet nevajadzīgos izdevumus – Vai Jūs varat samazināt kādus no Jūsu rēķiniem? Varbūt Jūs varat pazemināt savu interneta ātrumu vai atteikties no dažiem TV kanāliem. Nelielas izmaiņas var arī palīdzēt veidot iekrājumus laika gaitā.

Iepērcieties specializētos veikalos

Protams, Jūs varat atrast īpašus piedāvājumus par precēm, ko Jūs parasti iegādājaties pārtikas veikalos. Bet Jūs varat ievērojami palielināt savus ietaupījumus, veicot iepirkumus mazākos veikalos. Jūs varat atrast īpašus piedāvājumus zobu pastai aptiekā, īpašas cenas maizei maizes ceptuvē, un tā tālāk. Iepērcieties dažādos veikalos. Papildus laiks noteikti ir tā vērts.

Izveidojiet pārtikas preču sarakstu

Tas ir tik vienkārši, bet daudzi pārtikas pircēji to nedara. Pirms došanās uz pārtikas veikalu, pārskatiet savu ledusskapi, uzskaitot visu, kas Jums nepieciešams. Noteicošais vārds šeit ir “nepieciešams”. Protams, Jūs varat nopirkt dažas preces, kas nav Jūsu sarakstā (un jo īpaši, tās ir izpārdošanā). Izveidojot pārtikas preču sarakstu, Jūs nepirksiet preces, kas Jums nav nepieciešamas.

Šīs ir tikai dažas idejas par lietām, ko Jūs varat darīt, lai ietaupītu naudu. Ja Jums ir grūti ietaupīt, ievietojiet daļu naudas, ko Jūs vēlaties iekrāt, krājkontā, lai Jums nebūtu tik viegli tai piekļūt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *