Kredits no 19 gadiem ar darba vietu

Kredits no 19 gadiem ar darba vietu

Ātrie kredītiĀtro kredītu tirgū varētu izdalīt divas aizdevēju kategorijas – viena no tām ir aizdevēji, kuri izsniedz kredītus pilngadību sasniegušām personām, jeb no 18 gadu vecuma, otra, aizdevēji, kuri izsniedz īstermiņa aizdevumus no 20 un vairāk gadiem.

Lielāka daļa Latvijā esošo aizdevēju savus pakalpojumus piedāvā personām, kas sasniegušas 20 gadu vecumu, skaidrojot šo izvēli ar dažādu valsts institūciju spiedienu un vēlmi izvairīties no bezatbildīgiem kredītu ņēmējiem, kas, jaunā vecuma dēļ, varētu neizvērtēt savas iespējas kredītu atmaksāt un, neapzinoties kredītsaistību nopietnību, pakļaut sevi liekām finansiālam problēmām.

Lai gan aizdevēju, kas izsniedz kredītus 18 un 19 gadīgiem jauniešiem ir samērā maz, vajadzības gadījumā tiem ir pavisam reālas iespējas saņemt ātro kredītu.

Kam prasīt aizdod, ja 19 gadi

Lai vieglāk orientētos aizdevēju piedāvājumos un to nosacījumos, izmantojiet kredītu salīdzināšanas rīku, kurā iekļauta informācija par katru no aizdevējiem un to piedāvājumiem. Viens no populārākajiem aizdevējiem, kura piedāvājumā klāstā atrodami ātrie kredīti no 19 gadiem ir Credit24. Tāpat iespēju pretendēt uz aizdevumu jau no 19 gadu vecuma piedāvā Mogo un citi.

Soda sankcijas aizdevumu neatmaksājot laicīgi

Ja atmaksas termiņš netiek ievērots, kredīta devējs ir tiesīgs piemērot soda sankcijas – tās parasti kreditētāji nosaka individuāli, bet visbiežāk tie ir 0,75% līdz 1% dienā no kavētā maksājuma summas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *