Kredītlīnija – vai piemērota Tev?

Kredītlīnija – vai piemērota Tev?

Ja Tev nav skaidri zināms, cik naudas būs nepieciešams un kurā mirklī, bet zini, ka tā tomēr būs vajadzīga, kredītlīnija ir īstais risinājums, jo draugi un radi nespēs tik ātri noreaģēt un atbalstīt, lai cik ļoti mēs katrs to vēlētos. Arī aizdevuma atmaksa nesagādās liekas raizes, jo tās norisi varēs noteikt pats klients, tāpēc arī šī kredīta forma ir tik draudzīga un piemērota visa veida klientiem un viņu vēlmēm, prasībām.

Kas nepieciešams, lai kreditors atzītu Tevi kā pietiekami labu partneri?

Ātrie kredītiTavu pārliecību par sevi spēs pastiprināt tikai precīzi dati pieteikuma anketā, tas nozīmē, ka kreditors pārbaudīs visu klienta kredītsaistību vēsturi, attiecības ar iepriekšējiem kreditoriem, kā arī klienta personas datus un to, kādi ir Tavi ikmēneša ienākumi, lai pilnībā varētu uzticēties bez šaubām par naudas zaudēšanu. Visiem klientiem ir pienākums ievērot un atcerēties šos noteikumus, jo tas ir vienīgais risinājums, kā nesabojāt attiecības  ar kredītu sniedzēju kompāniju.

Sadarbība, protams, nav iedomājama bez parocīgiem bonusiem, kas pienākas visiem klientiem. Nevis kompānija, bet klients norāda, kad slēgt darījumu, jo to var darīt viņam piemērotā laikā – svētku dienās, brīvdienās vai arī nedēļas nogalē. Lai viss būtu ļoti izdevīgi, tad debitors neko nezaudē, ja ir izmantojis vien kādu daļu no kopējās summas, jo pāri palikusī daļa gluži vienkārši būs jāatdod atpakaļ. Tu arī esi galvenais lēmējs un izvēlies, cik ilgu periodu šī vēlamā summa būs atrodama Tavā kontā, tāpēc pārdomā, kāds būtu piemērotais termiņš. Esi sācis lietot kaut vai kādu daļu no saņemtā aizdevuma? Neraizējies, jo procentu likme tiks aprēķināta vien šai daļai, bet pārējā summa joprojām būs pieejama, turklāt tiklīdz būsi sedzis rēķinu par jau izlietoto, būsi tiesīgs tērēt visu sākumā saņemto naudas summu atkārtoti.

Vēlies uzzināt, kādi vēl piedāvājuma plusi iespējami?

Lai klients justos ne vien atbrīvots un nepiespiests, bet arī būtu situācijas noteicējs, viņš vienpersoniski var izlemt, kā veiks aizdevuma iztērētās daļas atmaksu (izmantojot ikmēneša maksu vai atdodot visu uzreiz). Tas sniegs iespēju izvairīties no parādiem, kā arī ļaus daudzas situācijas pārvarēt īpaši viegli. Saņemsi naudu tik īsā laikā, cik tas iespējams, bez tam nebūs jāskaidro un jātaisnojas, kur un kā nauda tika izlietota! Pats klients ir galvenais noteicējs, tādēļ nav jādomā, kā un kad izvēlēties sev piemērotāko līgumu, tas ir paša debitora ziņā. Tu vari pasargāt sevi no neparedzētiem izdevumiem, sarīkot patīkamus svētkus sev vai draugiem, kā arī pavisam vienkārši izstrādāt savā mājā viesmīlīgu atmosfēru ar remontdarbiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *