Kas nepieciešams, lai saņemtu kredītu bankā?

Kas nepieciešams, lai saņemtu kredītu bankā?

Ātrie kredītiLielu aizdevumu saņemt var tikai no bankām, jo privāti kredītu devēji izsniedz tikai nelielus aizdevumus, kas domāti ikdienas un sadzīves tēriņiem. Taču, ja Jūs vēlaties iegādāties nekustamo īpašumu un Jums ir nepieciešams kredīts, tad banka ir vienīgais risinājums. Bankas aizdevumu procentu likme būs daudz zemāka nekā jebkura patēriņa vai ātrā kredīta gada procentu likme.

Lai saņemtu kredītu no bankas, ir nepieciešams oficiāls darbs un stabili ikmēneša ienākumi, kuri tiek pamatoti ar bankas konta izrakstu par vismaz 6 mēnešu ilgu laika posmu. Aizņemoties kredītu no bankas būs nepieciešams galvotājs un parasti īpašums, kuru Jūs iegādāsities, tiks ieķīlāts, lai nemaksāšanas gadījumā, banka būtu nodrošināta pret materiāliem zaudējumiem. Bankas klientiem ir iespēja doties uz jebkuras bankas filiāli un pieteikties aizdevumam. Kad tas ir izdarīts, Jūsu aizdevuma pieteikums tiks izskatīts un sniegta atbilde par kredīta pieteikuma apstiprināšanu vai noraidīšanu.

Gadījumos, kad kredīts netiek apstiprināts, bankas darbinieki var piedāvāt Jums mazāku aizdevumu, kas samazina risku no bankas puses un palielina Jūsu iespējas aizdevumu atmaksāt. Parasti bankas piedāvā aizdevuma finansējumu līdz 85% no īpašuma vērtības, kas nozīmē to, ka atlikušos 15%, no īpašuma vērtības būs jāsedz pašam īpašuma pircējam.

Šie pasākumi ļauj bankām izsniegt aizdevumus ar ļoti zemiem procentiem, jo drošība ir paša nekustamā īpašuma ķīla un iespējams arī galvotājs.  Bankas piedāvā aizņemties naudu gan uz ilgtermiņu, gan arī uz īsāku laika posmu, kā, piemēram, patēriņa kredīts, kas ļauj aizņemties naudu līdz 2 gadiem. Patēriņa kredīta plusi ir dažādi, taču galvenais ir tas, ka ir iespēja naudu saņemt ātrāk un bez lielu dokumentu kārtošanas. Patēriņa kredīts, piedāvā aizdevumu sākot ar 500 EUR līdz pat 12 000 EUR lielu naudas summu. Savukārt ilgtermiņa aizdevumu var nokārtot ne ātrāk kā vairāku nedēļu laikā, jo tas ir nopietns aizdevums, kas prasa dažādus dokumentus par kredīta ņēmēja finansiālo stāvokli. Par bankas aizdevumiem un nepieciešamās summas, katram klientam tiek piedāvāti individuāli piedāvājumi, lai visiem būtu iespēja gūt savu labumu.

Banka nopelna naudu uz aizdevuma procentiem, kredītu ņēmējam ir iespēja saņemt naudu jau šodien un brīvi rīkoties ar to pēc saviem ieskatiem. Patēriņa kredīta summa un procentu likme tiek aprēķināta individuāli, ņemot vērā regulāros ienākumus, esošās kredītsaistības un kredītvēsturi. Parasti tā ir 16% vai vairāk gadā. Šāda procentu likme ir krietni vien labāka, nekā ātro kredītu kompānijas to spēj piedāvāt, jo tad aizdevuma GPL ir vismaz 110% vai vairāk, tas nozīmē, ka viena mēneša laikā, jau ir lielāki procenti, nekā patēriņa kredītam, aizņemoties no bankas, gada laikā. Par to, kas nepieciešams, lai tiktu pie kredīta bankā, ir dažādi uzskati un katrai bankai ir sava politika, tāpēc vislabākais veids, kā noskaidrot visu nepieciešamo ir doties uz sevis izvēlēto banku un noskaidrot visus nepieciešamos dokumentus klātienē. Lai nebūtu pārpratumi, vienmēr ir iespēja sazināties ar bankas klientu apkalpošanas centru caur mobilo tālruni vai rakstot uz e-pasta adresi.

Lai saņemtu izdevīgāko kredītu bankā, ir ieteicams rūpīgi izskatīt vairāku banku aizdevuma piedāvājumus, lai varētu izdarīt sev piemērotāko un finansiāli izdevīgāko izvēli. Tādā veidā ir iespējams ietaupīt simtiem un varbūt pat tūkstošiem eiro, kurus iespējams Jūs pārmaksātu aizdevuma procentu maksājumos. Ir gadījumi, kad kredītu ņēmējs aizņemas 20 000 uz tādu pašu laika posmu kā kredītu ņēmējs, kurš citā bankā aizņemas 70 000, taču abi maksā vienādu ikmēneša maksu. Atliek tikai izdarīt secinājumus par to, kurā bankā tika saņemts izdevīgāks piedāvājums.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *