Kāpēc ir vecuma ierobežojums

Kāpēc ir vecuma ierobežojums

Šis noteikums tiek pamatos ar to, ka jaunieši līdz 20 gadu vecumam vēl nav pietiekoši apzinīgi, lai neaizņemtos nepamatotus kredītus un spētu veikt atmaksu laikā un korekti. Arī iemesli, kuru dēļ jaunieši var aizņemties, bieži vien, tiek apšaubīti. Protams, risks pastāv vienmēr, bet pieskaitīt visus jauniešus vieglprātīgo kategorijai ir nedaudz netaisni, ņemot vērā ka arī daudz vecāki cilvēki aizņemas kredītus un tie, reizēm, ir pat vēl neapdomīgāki.

Daļēji šāds noteikums ir ieviests arī tāpēc ka cilvēki vecumā no 18 līdz 20 gadiem sastāda diezgan nelielu potenciālo klientu daļu. Līdz ar to, aizdevējs izvērtējot visus šos pieteikumus var patērēt daudz laika, aizdodot uzņemas papildus riskus, bet ieguvums pašam aizdevējam var būt pat ļoti niecīgs. Šis protams ir bizness līdz ar to, šāda rīcība var būt saprotama.

Izdarot secinājumus, top skaidrs, ja jums ir 18 gadi un esat atbildīgs un finansiāli stabils cilvēks, jūsu labākās izredzes, lai aizņemtos, ir doties uz banku vai kādu līdzīgu iestādi kas nodarbojas ar kreditēšanas pakalpojumiem. Meklējot iespēju saņemt ātro kredītu varat iztērēt daudz laika un ne vienmēr tas atmaksāsies. Protams, ja jums ir nepieciešams tieši ātrais kredīts, tad atliek izpētīt pieejamos aizdevējus līdz atradīsiet īsto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *