Kā pareizi apieties ar naudu?

Kā pareizi apieties ar naudu?

NaudaNauda. Mūsu dzīvēs tā ir ļoti nozīmīga. Tā nosaka ar kādu automašīnu braucam, kādu apģērbu valkājam. Vai ēdam labu, kvalitatīvu pārtiku. Vai dzīvojam savā sapņu mājā vai īrējam mazu dzīvoklīti. Kur dodamies izklaidēties un cik bieži. Par naudas nozīmi strīdēties nav īpašas nozīmes. Ir cilvēki kuri to uzskata par vienīgo noteicošo faktoru kā vērtēt vai dzīve ir laba, citi turas pie uzskata, ka nauda ir mazsvarīgs faktors.

Par naudas nozīmi var ilgi filozofēt un iegrimt dziļās pārdomās izvērtējot savu un apkārtējo dzīvi. Bet nevaram apstrīdēt faktu, ka ar naudu ir jāprot apieties. Visa pasaules nauda nedos neko, ja to izniekojam negūstot no tās nekādu labumu. Cilvēki, bieži, sastopas ar situācija, nauda ir, bet nav ar to ko darīt, bet vēl biežāk ir situācijas kad ir ideja, bet nav naudas.

Nauda ir līdzeklis. Līdzeklis, kas jāizmanto, lai sasniegtu savus mērķus. Ja jūsu mērķis ir nauda, tad tas ir diezgan vājš mērķis. Mērķim ir jābūt rezultātam, naudai ir jābūt līdzeklim nevis gala rezultātam. Naudu var dabūt arī kredīta veidā, bet vai tad mērķis ir sasniegts? Noteikti, ka nē. Uzliekot sev mērķi nopelnīt miljonu eiro ir jāsaprot nevis tas, ka jums būs nauda un varēsiet darīt ko vēlaties, bet kāda būs jūsu dzīve kad jums būs tas miljons.

Apieties ar naudu vajag uzmanīgi. Vienmēr var to zaudēt, bet to atgūt var būt ļoti grūti, ja ne neiespējami. Ja jums ir daudz naudas, jūsu iespējas ir daudz lielākas kā tad ja naudas ir maz. Jūs to varat investēt, likt tai darboties bankās, strādāt ar to, lai iegūtu vairāk. Ja naudas ir maz, tad jūsu iespējas ir limitētas. Bet ne tik daudz kā varam iedomāties. Ir daudz dažādu iespēju kā to izmantot. Es jums ieteiktu naudu pelnīt tik daudz, cik nepieciešams un tā, lai nav katru mēnesi jādodas pie ātro kredītu aizdevējiem vai citiem aizdevējiem. Ja Jūs varat nopelnīt tik daudz, cik jums pietiek dzīvošanai, iekrāšanai un jūs neizmantojat kredītus pārāk bieži – Jums viss ir kārtībā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *