Izmaksu mīti

Izmaksu mīti

Viens izmaksu samazināšanas mīts ir tas, ka Jūs varat ierobežot izdevumus, ierobežojot patēriņu. Ļoti klasisks piemērs ir tas, ka Jūs vienmēr izslēdzat gaismu, kad Jūs izejat no istabas. Šī prakse ir laba, ja Jūs izmantojat kvēlspuldzes, bet, ja Jūs esat uzstādījis kompaktās luminiscences spuldzes, Jūs tikai tērējat vairāk. Pastāvīga spuldzīšu ieslēgšana un izslēgšana var saīsināt to kalpošanas laiku, tātad Jūs vienkārši galu galā pērkat vairāk. Ja Jūs izejat no telpas uz ne vairāk kā piecpadsmit minūtēm, vienkārši atstājiet gaismu ieslēgtu. Galu galā, tas nepatērē daudz enerģijas, kā kvēlspuldzes.

“Zaļās preces” ir stratēģijas veids, ko izmanto pārdevēji. Tādā veidā patērētāji ir rosināti domāt, ka produkts, ko viņi iegādājas, ir videi draudzīgs, lai gan patiesībā tā nav. Neļaujiet sevi apmānīt ar šiem ne-tik-taisnīgajiem piedāvājumiem. Dažreiz ir labāk pieturēties pie produktiem, kas ir pārbaudīti, nevis uzņemties risku.

Jūs būsiet dzirdējuši, ka saules baterijas palīdzēs Jums ietaupīt naudu. Tas nozīmē, ka Jums ir jāaizstāj lielākā daļa no mājokļa aprīkojuma un lai gan tas samazinās elektrības rēķinus, uzstādīšana un izdevumi, kas saistīti ar saules bateriju iegādi, var likt Jums tērēt vairāk, nekā Jūs varat ietaupīt.

Iegādājoties māju, izvēlēties jaunākas mājas, jo tās ir energo efektīvākas. Nepareizi. Vecākas mājas var nebūt tik labas kā tās, kas celtas saskaņā ar modernajām tehnoloģijām, bet tās noteikti nav vides ienaidnieki. Jums nav tiešām jāizvēlas pašas jaunākās mājas. Patiesībā, dažas vecās mājas darbojas dabiskā veidā, kas var palīdzēt Jums ietaupīt.

Hibrīd tehnoloģijas samazinās Jūsu izmaksas. Hibrīdu automašīnas ir izdevīgas tikai tad, ja Jūs bieži dodaties garos ceļojumos un benzīna cenas ir augstas, bet, ja Jūsu galamērķis nav tik tālu, Jums nav jēgas iegādāties hibrīd auto.

Tikai tāpēc, ka Jūs dzirdat padomus, kā ietaupīt naudu, tas negarantē, ka Jūs tiešām varēsiet ietaupīt. Dažreiz tie ir tikai mīti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *