Internets Rīgā

Internets Rīgā

Interneta pakalpojumu ziņā visplašākās izvēles iespējas Latvijā ir Rīgas iedzīvotājiem. Galvaspilsētā darbojas vairāki interneta provaideru, kas piedāvā dažādus interneta pieslēgumu veidus ar atšķirīgiem ātrumiem un izmaksām. Ļoti lielā Rīgas daļā pieejams arī pašlaik ātrākais un modernākais interneta veids – optiskais internets.

Lielākais interneta provaideris Rīgā un Latvijā piedāvā vairākus interneta veidus. Visizplatītākais interneta veids ir DSL internets. Tā signālu sūta pa parastā mājas telefona vadu. DSL interneta maksimālais ātrums ir līdz 10-20 megabitiem sekundē un tā galvenā priekšrocība ir stabilitāte – interneta ātrums ir nemainīgs un tā savienojums nepazūd tīkla pārslodzes gadījumā.

Ļoti plašam iedzīvotāju lokam pieejams arī optiskais internets. Tā tīkls nemitīgi paplašinās. Optiskā interneta ātrums ir līdz pat 400 megabitiem sekundē. Optiskais internets ir ātrākais un pieejamākais optiskais internets Rīgā.

Tiek piedāvāts arī publisko bezvadu internetu, kam var pieslēgties vairāk nekā 1000 vietās Latvijā – kafejnīcās, restorānos, degvielas uzpildes stacijās un citur, kur redzama WiFi interneta uzlīme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *