Interneta pieslēgums Rīgā

Interneta pieslēgums Rīgā

Joprojām interneta pieslēguma kvalitāte dažādās vietās Latvijā atšķiras. Jāteic, ka šobrīd Rīgā ir daudzveidīgākais interneta pakalpojumu piedāvājums. Jo tur savus pakalpojumus sniedz gan mazie, gan lielie interneta pakalpojumu nodrošinātāji.

Rīgas iedzīvotājiem pastāv lielas izvēles iespējas, viņi var izvēlēties parasto, bezvadu vai optiskā interneta pieslēgumu. Tie var atšķirties gan ar pakalpojuma maksu, gan zonas pārklājuma nodrošinājumu un savu pieejamību.

Līderis šajā ziņā ir optiskais internets, jo tas pieejams praktiski visā galvaspilsētā. Optiskais internets var sasniegt pat 400Mbit/s ātrumu. Optiskā interneta priekšrocības ir plašās virtuālās komunikācijas iespējas, to skaitā video sarunas HD kvalitātē, ļauj skatīties savām interesēm atbilstošos TV kanālus, tāpēc klients var sekot TV tiešraidēm no notikuma vietas. Pirmais daudzstāvu mikrorajons Rīgā, kurā parādījās optiskais internets bija Ķengarags. Ar šo rajonu sākās revolucionārā optiskā interneta attīstība Latvijā.

Ātrākais interneta pieslēgums Latvijā ir optiskais internets, kas galvenokārt pieejams Rīgā un visos Rīgas mikrorajonos.

Piemēram, Purvciema daudzstāvu namu iedzīvotāji var justies lepni un apmierināti, jo tur interneta lietotājiem optiskais internets pieejams gandrīz vai katrā daudzstāvu mājā, tāpat nepārtraukti noris darbi pie optiskā tīkla uzlabošanas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *