Greencredit aizdevumi

Greencredit aizdevumi

Naudas aizdevumu atmaksāt var vairākos veidos. Viens no variantiem ir naudas atmaksa, iekļaujoties termiņā vai atmaksājot priekšlaicīgi. Ja klients vēlas aizdevumu atmaksāt ātrāk, kā plānots, tad viņam ir jāapskatās atlikusī atmaksas summa savā profilā un jāpārskaita tā uz Greencredit bankas kontu. Klients tiek informēts ar īsziņu un e-pasta ziņojumu, kad tuvojas kredīta atmaksas termiņa beigas. Otra opcija ir pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu. Ja radušies apstākļi, kad klients nevar laikus atmaksāt naudas summu, viņam ir iespēja izvēlēties termiņu, par kādu pagarināt atmaksas periodu, savā profilā. Tad klientam ir jāiemaksā atbilstoša naudas summa par šo pakalpojumu – maksa ir atkarīga no klienta aizdevuma summas un termiņa, par kādu vēlas pagarināt – 7, 14 vai 30 dienām. Veiksmīgas aizdevuma atmaksas termiņa pagarināšanas gadījumā klients tiek informēts ar īsziņu. Aizdevuma atmaksu var veikt internetbankā, jebkurā Latvijas Pasta nodaļā un jebkurā Latvijas bankas filiālē. Ja klients nespēj tikt galā ar aizdevuma atmaksu, viņam nevilcinoties ir jākonsultējas ar kādu no Greencredit klientu apkalpošanas speciālistiem.

Aizdevuma pieteikumi tiek izskatīti darba dienās no plkst. 8.00 līdz 21.00, bet brīvdienās no plkst. 10.00 līdz 18.00. Klients reģistrāciju un aizdevuma pieteikumu var noformēt jebkurā diennakts laikā.

Naudas aizdevuma saņemšana no Greencredit ir vienkārša – reģistrācija prasa dažas minūtes un nav jākārto liekas veidlapas vai jāveic komplicētas darbības. Noformēšana ir ātra – aizdevuma pieteikumus kompānijas speciālisti izskata bez liekas kavēšanās, un nauda klienta kontā ir ieskaitīta, apmēram, 15 minūšu laikā. Greencredit ir atklāta kompānija un uzsver, ka klientus nesagaida slēptas komisijas maksas pirms laika atmaksātiem kredītiem vai pieteikuma izskatīšanai. Klienti maksā tikai par to, kas norādīts Greencredit kredīta kalkulatorā. Greencredit lepojas ar savu uzticamo darbību, kas daudzu gadu laikā ir izpelnījusies vairāku tūkstošu klientu novērtējumu, tādā veidā iegūstot un nostiprinot klientu uzticību.

Ātrais kredīts, ko piedāvā Asociācijas biedri,

  • izdevīgs klientam, jo uzņēmums apņemas nodrošināt labu servisu;
  • izstrādāts saskaņā ar Latvijas likumdošanu un ievēro aizņēmēja tiesības;
  • bez slēptiem nosacījumiem un “zemūdens akmeņiem”.

Lai plašā piedāvājumā atrastu Jums izdevīgāko aizdevuma variantu, veiciet tirgus izpēti un ievāciet informāciju par aizdevējiem. Aizņemieties atbildīgi un samērojiet vajadzības ar iespējām!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *