Ferratum bank kredīti

Ferratum bank kredīti

Ferratum bank ir kredītu milzis, kurš piedāvā mazus un lielus kredītus, kas atbilst daudzu cilvēku prasībām.

Populārs kredīts ir kredītlimits, kas Latvijā cilvēku vidū ir mazāk dzirdēts. Pirmais kredītlimits ir bez procentu maksas. Tas nozīmē, ka ja neesiet izmēģinājis kredītlimitu pie Ferratum bank, tad Jums ir iespējas aizņemties un atmaksāt kredītu bez procentiem. Ja arī Jums Ferratum bank ir pazīstams un esiet ņēmis kredītu pie šī aizdevēja, bet neesiet ņēmis kredītlimitu, tad arī variet izmēģināt bez procentu maksas.

Ferratum tagad piedāvā vairākus aizdevumus aizņēmēju ērtībām. Labākais ir tas, ka divi aizdevumi ir pieejami bez procentu maksas. Šādā veidā tiek iegūts pirmais aizdevums bez komisijas maksas – pēc izvēlētajām 15 vai 30 dienām kredītņēmējam būs jāatdod tie paši 300 eiro.

Tomēr konstatējot to, ka negaidītie tēriņi tomēr nav beigušies, ir iespēja pieteikties otrajam aizdevumam bez komisijas maksas – kredītlimitam. Divi aizdevumi bez komisijas maksas un procentiem ir lielisks risinājums, ja ir savajadzējies aizņemties vairāk kā vienu kredītu.

Lai to izdarītu, ir:

  • Jāatmaksā piešķirtais Ferratum ātrais kredīts noteiktajā laikā un apmērā;
  • Jāieiet savā Ferratum profilā un jāaizpilda pieteikuma anketa kredītlimitam, norādot cik liela summa ir nepieciešama;
  • Jāsagaida apstiprinājums;
  • Pēc 30 dienām jāatmaksā kredītlimits bez komisijas maksas.

Kā redzams, kredītņēmējiem ir iespēja izmantot 2 aizdevumus bez jebkāda veida papildus izmaksām. Aizņemieties atbildīgi, jo savādāk būs nopietnas problēmas ar iestādēm, kuras piedzen parādus. Jebkuru kredītu drīkst ņemt tikai tad, ja ir skaidrs priekšstats, ka naudu varēsiet atriezt un atgriezt jeb atmaksāt tā, lai netiktu kavēts maksimālais atmaksas termiņš.

Kredītņēmēju sargā valsts likumdošana

Ātro kredītu priekšrocības ir saistītas arī ar likumdošanu, kas pēdējo gadu laikā ir attīstījusies un ir vērsta uz to, lai aizsargātu kredītņēmējus.Likums šobrīd neļauj kreditoram uzlikt nesaprātīgi un nepamatoti augstas procentu likmes vai soda naudas – kredīta procenti un citas izmaksas, piemēram, soda procenti vai nokavējuma naudas nedrīkst pārsniegt sākotnēji izsniegtā aizdevuma apmēru. Tas pasargā kredītņēmējus no kredītdevēju prettiesiskas darbības.

Lai gan likumdošana ir vērsta uz kredītņēmēju aizsardzību, ikvienam pašam ir rūpīgi jāizvērtē ne tikai tas, vai šāds aizdevums ir nepieciešams un kādam mērķim tas tiks izmantots, bet arī tas, pie kāda aizdevēja var aizņemties. Lai pilnībā izmantotu visas ātro kredītu priekšrocības būtu nepieciešams aizņemties no tāda aizdevēja, kas:

  • Ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs;
  • Atbalsta un ievēro godīgas kreditēšanas principus;
  • Ir ieguvis vairāku klientu uzticamību (par to var pārliecināties, piemēram, iepazīstoties ar citu klientu atsauksmēm).

Aizņemieties atbildīgi!

Comments are closed.