E-lats lombards

E-lats lombards

E-lats.lv ir viens no uzņēmumiem kas piedāvā lombarda pakalpojumus Latvijas iedzīvotājiem. lai arī lombards ir viens no galvenajiem darbības virzieniem, tas nebūt nav vienīgais. Šis uzņēmums saviem klientiem piedāvā plašu pakalpojumu klāstu kuru starpā ietilpst gan īstermiņa kredīti gan lombarda pakalpojumi, dažādu mantu, dārglietu un citu vērtīgu lietu pirkšana un pārdošana, arī valūtas maiņa, naudas pārvedumi.

Šis ir ļoti plaša profila uzņēmums jo ir izveidoti papildus darbības virzieni, piemēram, e-māja.lv sniedz iespēju rast jaunu dzīvesvietu, zeltamedus.lv ļauj iegādāties kvalitatīvus medus produktus. Arī kredīti ir pieejami, šeit ir gan īstermiņā kredīti, gan auto līzings un tamlīdzīgi citi kredīti.

E-lats.lv savu primāro darbību veic tieši mantu pirkšanā un pārdošanā. Šeit ir iespējams pārdot gan elektrotehniku gan dārglietas. Uzņēmums pērk un pārdod ļoti plašu klāstu lietotu mantu. Varat gan šīs mantas pārdot, iemainīt vai ieķīlāt. Ļoti noderīga iespēja ir tieši mantu maiņa, ja jums ir telefons vai kas cits ko labprāt samainītu pret ko citu, iespējams citu modeli, šeit ir iespējams to izdarīt. Protams, ne vienmēr summas sakritīs, tāpēc jums var nākties piemaksāt vai arī varat saņemt starpību naudā vai citās mantās.

Šeit ir iespējams arī vienkārši iegādāties vēlamo preci, bet, ja tā ir par dārgu lai varētu to atļauties uzreiz, varat šo preci iegādāties arī līzingā.

E-lats.lv filiālēs ir iespējams iegādāties arī OCTA un KASKO apdrošināšanu. Tāpat ir iespējams veikt dažādus maksājumus un pārskaitījumus. Ja rodas tāda nepieciešamība, varat ieķīlāt savu mobilo telefonu un samaksāt elektrības rēķinu vienā vietā. Par attiecīgu samaksu varat arī veikt dārglietu pārbaudes un novērtēšanu. Tas attiecas gan uz zeltu gan briljantiem un citiem dārgumiem. Šeit ir pat iespējams ieiet, lai uzlādētu mobilo telefonu. Šie pakalpojumi nav bezmaksas, bet tie var būt ļoti noderīgi, jo nav nemaz tik dārgi. Šis uzņēmums piedāvā daudz un to visu vienā vietā, tāpēc ir vērts paturēt prātā ka šādā filiālē ieejot, mēs varam diezgan daudz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *