Daži naudas taupīšanas padomi

Daži naudas taupīšanas padomi

Viena no jomām, ko cilvēki mēdz piemirst, mēģinot vienoties par zemāku cenu, ir profesionālo pakalpojumu nozare, ieskaitot apdrošināšanu, banku pakalpojumus, medicīnas pakalpojumus, juridiskos pakalpojumus un citus. Tāpat kā pārējās nozarēs, viņu biznesa ieņēmumi samazinās ekonomisko apstākļu dēļ, un viņi vairāk pielāgojas klientu vajadzībām.

  • Apdrošināšana: Pastāstiet Jūsu pārstāvim, cik daudz Jūs varat atļauties tērēt katru mēnesi vai reizi gadā. Pajautājiet viņiem, vai viņi var sniegt Jums piedāvājumu minētajā cenu diapazonā, izmantojot tik daudz atlaižu, cik vien iespējams, nosakot augstākus atskaitījumus. Ir arī dažādi veidi, kā aģenti var pielāgot uzņēmējdarbības apdrošināšanas izmaksas.
  • Banku pakalpojumi: Jautājiet saviem hipotēku aizdevējiem par zemāku procentu likmi. Šī ir ļoti konkurētspējīga nozare, un likmes bieži var regulēt, cik nepieciešams, lai neliktu klientiem pieteikties atkārtoti. Jautājiet savam aizdevējam, vai Jūs pretendējat uz procentu likmju izmaiņām. Lielākā daļa banku var piedāvāt kaut ko pēc Jūsu pieprasījuma.
  • Medicīnas pakalpojumi: Jūsu medicīniskās apdrošināšanas izmaksas var mainīties, piekrītot augstākiem atskaitījumiem vai līdz maksājumiem un lūdzot jebkāda veida grupu vai dalības atlaides, kas var būt pieejamas. Daudzas medicīnas iestādes, ieskaitot zobārstus, saskaras ar līdzekļu samazināšanos, tādēļ var piedāvāt Jums zemākas cenas.
  • Juridiskie pakalpojumi: Vairums juridisko pakalpojumu sniedzēju izraksta rēķinus par stundu, tāpēc labākais veids, kā risināt sarunas, ir jautāt savam juridisko pakalpojumu sniedzējam, kā viņš var samazināt darbam veltīto laiku. Jautājiet, vai ir kādas anketas, veidlapas, vai kontrolsaraksti, ko Jūs varat aizpildīt savā laikā. Lūdziet atlaides, piedāvājot veikt priekšapmaksu pilnā apmērā, nevis daļēju samaksu vai honorāru. Ja iespējams, pasakiet juridisko pakalpojumu sniedzējam summu, ko Jūs varat atļauties maksāt, un palūdziet, lai viņi saglabā pakalpojumu maksu šajā diapazonā.
  • Grāmatvedība un nodokļu sagatavošana: Samaziniet viņu patērēto laiku, sniedzot savu nodokļu un grāmatvedības informāciju tādā formātā, kas ir saderīgs ar to datu bāzes formātu, piemēram, “Excel”. Jo organizētāki Jūs esat, jo vairāk viņi ir gatavi samazināt izmaksas. Arī lūdziet atlaides, iesakot viņu pakalpojumus saviem draugiem un biznesa partneriem.

Attīstot savas vienošanās prasmes un uzzinot, kā ietaupīt naudu, Jūs atklāsiet, ka ievērojamas naudas taupīšanas iespējas ir pieejamas gan labos, gan arī sliktos laikos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *