Crediton.lv kredītlīnija

Crediton.lv kredītlīnija

Crediton.lv kredītlīnija ir pakalpojums ar saviem plusiem un mīnusiem. Lielākais mīnuss ir tāds, ka neliela ikmēneša maksa par pakalpojumu ir jāmaksā jebkurā gadījumā, pat tad, kad kredītlīnija netiek izmantota. Tas nozīmē, ka tiklīdz kredītlīnijas pakalpojums tiek pieslēgts, Jums ir jārēķinās ar nelielu ikmēneša komisijas maksu par pakalpojumu.

Kredītlīnija

Par kredītlīnijas procentu likmēm

Kad kredītlīnija tiek izmantota, papildus ik mēnesi ir jāmaksā 1% no izmantotās kredītlīnijas summas. Vienmēr pastāv iespēja samazināt ikmēneša % maksājumu un aizdevuma kopējās izmaksas, ja spēj to atmaksājis ātrāk. Tomēr ar kredītlīnijas atmaksu nav jāsteidzas, jo šis pakalpojums ir elastīgs un to var atmaksāt, kad kredītu ņēmējs pats vēlās. Tas var būt viens mēnesis, divi vai pat gads. Kamēr vien kredītlīnijas pakalpojuma maksa tiek maksāta, par aizdevuma atmaksu Jums nav jāuztraucas.

Kā pieteikties Crediton.lv kredītlīnijai?

Sākumā aizpildi reģistrācijas formu, norādot savu personas kodu, aktīvu mobilā tālruņa numuru un e-pasta adresi. Tad jānorāda bankas konta numurs un informācija par savu darba vietu, kā arī ikmēneša ienākumiem. Ja visa informācija ir ievadīta pareizi, tad spied pogu “PIETEIKTIES” un būsi veiksmīgi pietiecies Crediton.lv kredītlīnijas pakalpojumam.

Kad noderēs kredītlīnijas pakalpojums

Kredītlīnija noder situācijās, kad ir nepieciešama nauda, bet nekurs citur ātri nav iespējams aizņemties. Tas var būt lielisks veids kā saņemt papildus līdzekļus lielāku pirkumu veikšanai. Kredītlīniju atmaksāt ir tikpat vienkārši kā to aizņemties.

Tev jādodas uz Crediton.lv mājaslapu un jāatver sadaļu atmaksāt aizdevumu. Tur būs norādīta visa nepieciešamā informācija par Jūsu aizdevuma apjomu un kredīta procentu likmi. Svarīgi zināt to, ka kredītlīniju var atmaksāt pa daļām. Kredītlīnijas mērķis ir līdzīgs kā banku overdrafts, jo tas ļauj iespēju cilvēkiem tērēt naudu pat tad, kad kontā nekā nav. Pirms pieslēgt pakalpojumu kredītlīnija, ir gudri iepazīties ar visiem pakalpojuma nosacījumiem, jo iespējams, ka Jūs nebūsiet spējīgs izpildīt visas saistības. Aizņemties ir jāmāk un prātīgi aizņemties ir atbildīgi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *