CreditON kredīti

CreditON kredīti

CreditON ir viens no zināmākajiem ātro kredītu izsniedzējiem Latvijā, kas kredīta pieteikšanu un saņemšanu nodrošina internetā. Aizņemties var gan jauni, gan esoši klienti, kuri vēlas izmantot, kādu no Crediton.lv piedāvājumiem, jo kredītu veidi, ko piedāvā Crediton ir vairāki.

Ātrie kredīti

Aizņemoties pie šī aizdevēja pirmo reizi, jums tiek piedāvāta iespēja saņemt bezmaksas aizdevumu līdz pat 425 eiro. Viena no lielākajām CreditON.lv atšķirībām citu izdevēju vidū, ir tas, ka īstermiņa aizdevumu var izmantot, kā kredītlīniju un tad atmaksas termiņš būs 12 mēneši!

Lai pietiektos CreditON.lv ātrajam kredītam:

  • Jums jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai arī nepilsonim ar derīgu uzturēšanās atļauju un savu personas kodu.
  • Jums jābūt vecuma robežās no 20 līdz 70 gadiem.
  • Jums jābūt aktīvam bankas kontam kādā no Latvijas bankām.
  • Jums jābūt aktīvam mobilā tālruņa numuram.

Ja atbilstat iepriekš minētajiem noteikumiem, varat pieteikties CreditON.lv ātrajam kredītam aizdevēja mājas lapā, kā arī zvanot pa aizdevēja norādīto tālruni.

Pieteikšanās process ir pavisam vienkāršs:

  1. Jums jāreģistrē savs profils CreditON.lv mājas lapā. Profils nepieciešams, lai pietiktu aizdevumu, kā arī aizdevuma saņemšanas gadījumā, tajā to varēsiet kontrolēt visus ar aizdevumu saistītos maksājumus, kā arī saņemt citu noderīgu informāciju.
  2. Pēc reģistrācijas piesakieties aizdevumam, norādot jums nepieciešamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu.
  3. Saņemot jūsu pietikumu, to nekavējoties izskatīs aizdevēja izveidota komisija un pēc īsa brīža sniegs jums atbildi (atsūtot īsziņu) par aizdevuma piešķiršanu. Ja atbilde būs pozitīva, nauda tiks pārskaitīta uz jūsu norādīto bankas kontu.

Padoms CreditOn izmantotājiem

Pirms aizdevuma pieteikšanas, noteikti veiciet aprēķinus un pārliecinies, vai aizdevumu spēsiet atmaksāt laikus. Ja radusies situācija, ka pirms atmaksas termiņa beigām saproti, ka nespēji kredītu atmaksāt laikus, nekavējoties pagarini tā termiņu.

Comments are closed.