Cik vēlies aizņemties? Patēriņa kredīts!

Cik vēlies aizņemties? Patēriņa kredīts!

Kredītu naudaMūsdienu ātrajā dzīves tempā bieži vien sanāk aizmirst par kādiem ļoti svarīgiem maksājumiem, kurus neesam ierēķinājuši savā ikmēneša budžetā, vai arī esam nolēmuši iegādāties kādu lielāku preci, pakalpojumu, vai svētku laikam, bet uzreiz nav pieejami nepieciešamie naudas līdzekļi. Tad lielisks risinājums ir patēriņa kredīts privātpersonām, kas piedāvā patiešām mazas un draudzīgas ikmēneša procentu likmes, kā arī iespēju aizņemties iespaidīgas naudas summas. Cik vēlies aizņemties?

Kā atzīst kredītu izsniedzēji, pēdējos gados sms ātrie kredīti, kas paredz salīdzinoši nelielas summas aizdevumu ( vidēji līdz 100 – 1000 Eur) uz neilgu laika periodu (vidēji līdz 30 – 365 dienām) kļūst aizvien populārāki. Arī Latvijas iedzīvotāji labprāt izvēlas šo iespēju brīžos, kad naudiņu vajag tūlīt pat, taču algas diena vēl  ir aiz kalniem.

Noformēt un saņemt ātro aizdevumu ir ļoti ātri, ērti un vienkārši, tomēr, pirms pieteikties aizdevumam, ir jāapsver sekojoši jautājumi:

  • Vai Jums ir pietiekami ienākumi aizdevuma atmaksai;
  • Vai esat pārliecināts, ka spēsiet aizdevumu atmaksāt atbilstoši noteikumiem;
  • Vai saprotat aizdevuma piešķiršanas un atmaksas nosacījumus.

Tikai gadījumā, ja uz visiem iepriekš minētajiem jautājumiem varat atbildēt pozitīvi, aizdevums Jums ir piemērots. Neaizņemieties gadījumā, ja kredīts ir nepieciešams citu aizdevumu apmaksai, kā arī, ja Jums nav pastāvīgu ienākumu un tuvākajā laikā tādi arī nav gaidāmi. Ātrie kredīti bez ķīlas ļauj aizņemties naudu ātri un bez ķīlas. Saņem kredītus visātrāk ar bankas pārskaitījumu uz Jūsu bankas kontu. Piesakies naudai no mājām vai darba, jo kredītam var pieteikties internetā.

Pirmais bezprocentu un bez komisijas kredīts var kļūt par maksas – ja nespējot to atdot, cilvēks sāk pagarināt atdošanas termiņu un bezmaksas opcija kļūst par maksas.

Dažas populāras vietas, kur aizņemties kredītu: „Bino”, „Via SMS”, „Soho credit”, „credit ON”, „Credit 24”, „SMS credit”, „Bino” „Moneza”, „Lat credit” un atvainojiet tās, kuras netika pieminētas šajā rakstā. Noteikti būtu svarīgi izvērtēt nekavējoties, kura no daudzajām firmām piedāvā izdevīgāko procentu likmi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *