Ceļojums uz Gruziju ar lidmašīnu

Ceļojums uz Gruziju ar lidmašīnu

Gruzija ir valsts, kurā senais savijas ar mūsdienīgo un vienkāršais ar izsmalcināto. Gruzīnu izslavētā viesmīlība un lepnus par savu valsti un tās kultūru, ikvienam ceļotājam ļauj justies gaidītam un sajust šīs zemes patieso šarmu.

Salīdziniet lidojumus

Ceļotājiem uz Gruziju, kuru budžets ir ierobežots, var rasties kārdinājums meklēt lētākus lidojumus, bet jāapzinās, ka lielākā daļa zemo izmaksu ceļojumu uz Gruziju prasīs no saviem klientiem papildus samaksu par ēdienu, dzērieniem un izklaides iespējām. Pastāv iespēja maksāt nedaudz papildus par visaptverošiem lidojumiem (rakstās – viss iekļauts), un tas ir pat iespējams atrast pievilcīgus pēdējā brīža piedāvājumus.

Ceļojumā uz Gruziju ar lidmašīnu

Dodoties ceļojumā uz Gruziju ar lidmašīnu, valsts iepazīšanu vērts sākt ar tās galvaspilsētu Tbilisi. Pastaiga pa vecpilsētas šaurajām ieliņām ļaus iepazīt šīs valsts vēsturi un gluži kā ar laika mašīnu nonākt pagātnē. Ceļojuma turpinājumā būtu vērts apskatīt Tbilisi etnogrāfisko muzeju, kurā 52 hektāru plātībā iespējams iepazīt visu 14 Gruzijas etnogrāfiskos reģionus, kā arī uzzināt, ko vairāk par šīs valsts kultūru un tradīcijām.

Gruzijas lepnumi

Viens no Gruzijas lepnumiem ir tās vīni un tradicionālā virtuve, tāpēc apciemojot šo valsti, noteikti savā ceļojuma maršrutā jāiekļauj kāda no vīna darītavām vai vismaz tradicionālās Gruzīnu vakariņas ar vietējo vīnu degustāciju. Gruzīni vīnu dara ievērojot īpašas tradīcijas un izmantojot speciālus, tieši šai valstij raksturīgus traukus, tāpēc ceļojums pa vīna pēdām būs ne vien aizraujošs, bet arī ļaus kārtīgāk izzināt šīs tautas kultūru un tradīcijas.

Dodoties ceļojumā uz Gruziju ar lidmašīnu, daudz vairāk laika paliek izvēlētā galamērķa apskatei, jo lidojums aizņem vien dažas stundas, tāpēc izmantojiet laiku lietderīgi un izbaudiet gan Gruzijas lielpilsētu ritmu, gan arī dabas ainavas un šarmantos ciematus ārpus tam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *