Ātrums un riepu temperatūra

Ātrums un riepu temperatūra

Kad ārā sniegs, tad piemērota tematika ir riepas.

Auto

Kontroles un drošības uzlabojumi

Elastīgas sānu malas un stipras tērauda sloksnes pastiprina vilkmi, nodrošinot labu vadāmību. Tās sniedz stabilu vadāmību pateicoties spēcīgai

centrbēdzes pretestībai pagriezienos. Precīzāk, braukšanas kvalitāte tiek mērīta pēc tā, vai riepām ir nepārtraukta un stingra saķere ar virsmu, vai, pagriežot stūri, riepa parāda pagrieziena spēku, un vai vadīšanas kustības un kontrole ir viegli manevrējamas. Kopumā, riepas spēja veikt pagriezienu līkumos tiek saukta par pagriezienu īpašībām un ierīce, kura nosaka vai kontrole un stabilitāte ir laba vai slikta, tiek saukta par barometru. Tādējādi, šeit minētais uzlabojums par vairāk kā 20% norāda pagriezienu spēka vērtību pagriezienu testos.

Veidotas darbībai pie liela ātruma

Riepu spējas pie liela ātruma lielā mērā ir atkarīgas no to materiāliem. Lai gan ir būtiski izvēlēties atbilstošu materiālu labai darbībai pie liela ātruma, ir būtiski izvēlēties arī materiālus, kas sniedz izcilu rites pretestību, centrbēdzes un bremzēšanas spēku, braucot ar lielu ātrumu, kā arī progresīvas tehnoloģijas ļauj radīt šādas riepas. Ir jāsakombinē visi šie faktori, lai piedāvātu izcilas riepas pie liela ātruma braukšanas.

Riepas forma līkumos / Sānslīdes leņķis

Savienojamo līdzekļu lietošana:

Salikums ir dažādu gumiju sajaukums. Labākā iespējamā sajaukuma un konservēšanas apstākļu izvēle ir nozīmīga gumijai un dažādām salikumu ķīmiskām vielām, lai nodrošinātu to optimālu darbību un pielietojumu. Tādējādi, salikumiem, kas var radīt vislabāko darbību un ir atbilstoši mērķim un lietojumam, jābūt piemērotiem riepu protektoru un citu daļu ražošanai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *