Ātri aizdevumi

Ātri aizdevumi

Ja vēlaties ātri iegūt kaut kādām vajadzībām nepieciešamos līdzekļus, Jums, visticamāk, ir

Aizdevumi

  • pēkšņi radusies finansiāla problēma
  • impulsīva iegriba, ko vēlaties apmierināt
  • plānotu tēriņu neplānots gadījums

Iepriekš minēto iemeslu vidū ir viens iemesls, kuru vajadzētu stingri apdomāt. Tās ir spontānās vēlmes. Ja Jums ātri vajag naudu, vērts mazliet apstāties un padomāt, vai preces vai pakalpojuma pirkums tiešām ir vajadzīgs.

Ātrus aizdevumus mūsdienās var iegūt teju 15 minūšu laikā. Ja esat uzticams savas bankas klients, overdraftu var noformēt dažu minūšu laikā. To varēsiet atmaksāt no nākamās iemaksas, kas ienāks Jūsu bankas kontā. Taču arī distances jeb ātrie kredīti piedāvā pietiekami elastīgu atsaucību steidzamos gadījumos. Viss, kas Jums jādara, ir – jāizvēlas kredīta sniedzējs, jāizveido savs konts kreditora vietnē, jāpārskaita (biežākais variants) 0,01 EUR aizdevējam, lai tas varētu identificēt Jūsu kontu, jāiegūst izziņa no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras par sociālās apdrošināšanas iemaksām, un Jūs pēc aizdevēja apstiprinājuma varēsiet iegūt vajadzīgo naudas daudzumu.

Ātru aizdevumu mērķis ir palīdzēt cilvēkiem, kam

  • vajadzīga nauda neplānotu tēriņu segšanai
  • jārisina īstermiņa finanšu problēmas
  • ir regulāri ienākumi un
  • aizņēmums nesastāda vairāk par 25-30 % no mēnešalgas

Ātrs aizdevums nenozīmē neapdomīgu rīcību. Jums jābūt pārliecībai, ka spēsiet to atmaksāt līgumā norādītajā termiņā, un jāzina savas tiesības (piemēram, Jūs varat atteikties no kredīta 14 dienu laikā no kredīta noformēšanas brīža, kā arī – kopējie kredīta maksājumi nedrīkst pārsniegt 100 % no sākotnējās kredīta summas). Ja rīkosieties pretēji ieteiktajam, Jums nāksies krietni savilkt jostu, lai spētu atmaksāt kredītu vai arī saskarties ar nepatīkamo kredītu piedziņas procesu. Lai tā nenotiktu, Jums jābūt gan iekrātiem līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem, gan budžeta aprēķinam, kas ietver gan izmaksu kopsavilkumu, gan analīzi par izmaksu ietaupījumu, kas palīdzēs vieglāk veikt kredīta atmaksu (Jūs to neizjutīsiet pārāk skarbi).

Ātri kredīti meklējami internetā, taču nevis izmantojot privātpersonu sludinājumus, bet oficiāli reģistrētus aizdevējus, kuru saraksts visvieglāk atrodas Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas vietnē.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *