Aizdevums no privātpersonām

Aizdevums no privātpersonām

NaudaAr privātpersonu jūs varat vienoties par atmaksu pa daļām, par to cik un vai pārmaksāsiet, vai liekat savu auto, vai ko citu, kā ķīlu. Varat panākt ļoti dažādas vienošanās, jo starp divām privātpersonām ir daudz lielāka iespēja manevrēt. Iespējams, jūs varat vienoties par daļēju atmaksu, par atlikušo summu atdodot kādu citu, materiālu, vērtību. Viss ir jūsu un otra cilvēka rokās. Kādu kompromisu jūs spēsiet panākt, tāds aizdevums jums tiks izsniegts vai netiks, ja nespēsiet vienoties.

Cits, pozitīvs, elements šādam aizdevumam ir iespēja runāt un panākt vienošanos ar aizdevēju, ja rodas kādas grūtības. Liels uzņēmums neies ar jums īpaši auklēties un nodos lietu parādu piedziņai, bet reāls cilvēks var nākt jums pretim un varat panākt abpusēji izdevīgu vienošanos par atmaksu, pat ja tas nav saskaņā ar līgumiem. Iespējams, bija panākta vienošanās veikt atmaksu līdz tekošā mēneša 25 datumam, bet saprotat, ka nespēsiet, varat sarunāt pārcelt atmaksu iemaksājot daļu vai atdot, piemēram, savu auto aizdevējam uz laiku vai sedzot aizdevumu.

Aizņemoties naudu no privātpersonas jūs varat slēgt oficiālus līgumus vai varat tos izlaist. Viss ir atkarīgs no esošās situācijas. Abām pusēm būtu izdevīgāk un labāk slēgt aizdevuma līgumu, bet tas nav obligāti. Likums nevar uzlikt par pienākumu slēgt līgumu, ja aizņematies naudu no sava drauga. Ja līgums ir noslēgts un tas ir ar jūsu draugu, tad abas puses var justies drošāk, draudzībai netiek uzlikts tik liels spiediens. Ja rodas problēmas ar atmaksu tad var skatīties uz šo situāciju jau savādāk, aizdevējs ir nodrošinājies pret šādu situāciju. Aizsargāt savas intereses ir ļoti svarīgi, jo pretējā gadījumā, ja otra persona jūs piekrāpj, apzināti vai apstākļu sakritības dēļ, jums ir iespējas kaut ko darīt, lai savas intereses pasargātu.

Aizņemties no privātpersonām ir iespējam, bet vai to vajadzētu darīt no draugiem ir ļoti grūts jautājums. Uzlikt spiedienu uz draudzību var izmaksāt dārgāk kā aizdevuma summa. No sveša cilvēka aizņemties, noslēgt līgumu un atmaksāt aizdevumu varētu būt daudz labāk, vienkāršāk un jūs neriskējat ar savu draudzību.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *